ONLINE BAĞIŞ

KIRMIZI ÇOCUKLAR DERNEĞİ BAĞIŞ

Kendi bütçenize göre belirleyeceğiniz miktarda TEK SEFER VEYA AYLIK DÜZENLİ bağış talimatınız ile koruma altındaki çocukların eğitimi ve sosyal gelişimi için sürdürülen projelerin devamı ve derneğimizin faaliyetlerinin sürdürülebilmesine destek olabilirsiniz.

Bu sayede çocuklarımızın gelişimi için gerekli olan maddi, manevi, sağlık ve eğitim burs destekleri başta olmak üzere devlet korumasından çıkan gençlerimizin gıda, giyim, barınma gibi temel ihtiyaçlarının karşılanması ve hayatlarını düzene oturtana kadar verilen maddi desteklere siz de katkıda bulunabilirsiniz.

Aşağıdaki linke tıklayıp bağış miktarınızı, tek sefer veya aylık düzenli mi bağış yapmak istediğinizi belirterek talimatınızı oluşturabilirsiniz.

Bağış miktarları: 50 TL, 100 TL, 200 TL, Diğer TL

https://fonzip.com/kirmizicocuklar/httpsfonzipcomkirmizicocuklar

"VELİM OLUR MUSUN?" KAMPANYASI

Ülkemizde devlet koruması altındaki çocukların %72’si lise öğrenimini bitiremiyor. Bitiren çocukların ise sadece %28’i üniversite eğitimi alabiliyor. Bu nedenle bizimle iletişim halinde olan gençlerimizin üniversite bitirme başarı oranını arttırmak ve meslek sahibi olmalarını sağlamak en büyük hedefimizden biridir.

Her ay 500 TL düzenli bağış talimatı vererek devlet korumasından çıkmış ve üniversite eğitimine devam eden bir çocuğumuzun yıllık burs desteğini karşılayabilirsiniz.

Aşağıdaki linke tıklayıp “aylık düzenli bağış” seçeneğinden kredi kartınızla bağış talimatınızı oluşturabilirsiniz.

https://fonzip.com/kirmizicocuklar/kampanya/destek-olurmusun-

BANKA HESABINA BAĞIŞ

Devlet korumasındaki çocuklarımız için bağışlarınızı kredi/banka kartınızla yapabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede çocuklarımızın gelişimi için gerekli olan maddi, manevi, sağlık ve eğitim bursları başta olmak üzere farklı alanlardaki destekleri onlara ulaştırabiliriz. Bunlarla ilgili projelerimizin devamı için bizlere destek verebilirsiniz.

Bankanıza düzenli veya tek seferlik ödeme talimatı vermek için Kırmızı Çocuklar Derneği banka hesap numarası:

Banka Adı: Akbank
Hesap No: 80807
Şube kodu: 63
IBAN: TR48 0004 6000 6388 8000 0808 07
Hesap Sahibi: Kırmızı Çocuklar Derneği

Sorularınız için: 0535 391 99 67

 

KAMPANYALAR

LİAN'IN PAZAR FİLESİ

Lian her hafta sonu çocuklar için pazardan alışveriş yapıyor. Siz de filesine katkıda bulunmak ister misiniz?

GELİN SİZ DE BİZE DESTEK VERİN!

Anadolu'daki yurt ve yuvalarımızın tablet ihtiyacı için kolları sıvadık!
İlk hedef 30 tablet.

23 NİSAN KAMPANYASI

Bu yıl 23 Nisan için Siirt'te bir ilkokul, Elazığ'da bir yurt ve İstanbul'da bir yurt olmak üzere toplam 700 çocuğun yüzünü güldürebilmek istiyoruz. Sizlerin de desteğiyle...

KAMPANYANIZI OLUŞTURUN

Doğum gününüzü veya sizin için özel olan her günü derneğimizin faaliyetlerine destek vermek üzere kampanyanız haline getirebilirsiniz.

Bunun için bireysel bağış kampanyası oluşturarak arkadaşlarınızı ve tüm sosyal çevrenizi bağış yapmaya davet edebilirsiniz. Bunun için:

  • https://fonzip.com/kirmizicocuklar/kampanya linkine tıklayarak size özel kampanya sayfanızı oluşturun.
  • Kampanyanızı inceledikten sonra biz size e-posta yoluyla onay gönderelim.
  • Kampanya onayını aldığınızda, bağış toplama linkinizi sosyal çevrenizle paylaşarak özel gününüzü eğitim desteğine dönüştürecek bağış toplamaya başlayın.

Kampanyayı kendinizin oluşturamayacağınızı düşünüyorsanız bizler sizin yerinize oluşturabilir, gerekli desteği sağlayabiliriz. Lütfen bizimle iletişime geçin, sizi hemen arayalım.

ÖZEL GÜN BAĞIŞLARI

Her çocuk; kendini güvende hissetmesini sağlayacak sıcak ellere, sevgi veren güzel kalplere ve onu koruyup kollayacak ailelere ihtiyaç duyar.

Siz de çocukları gülümsetecek, sarıp sarmalayacak bu amaç için özel günlerinizde Kırmızı Çocuklar Derneği’ne bağış yaparak misafirlerinize çok anlamlı bir hediye verebilirsiniz. Bu sayede koruma altındaki çocukların eğitim ve sosyal gelişimine destek olabilirsiniz.

Hediyenizi sertifika haline getirerek şık bir sunumla ister kargo ile isterseniz de dijital olarak gönderebilirsiniz.

Aşağıdaki bilgileri lütfen eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Bu bilgiler sertifikanıza basılacaktır.

Detaylı bilgi için telefonumuz 0535 391 99 67
E-mail: bilgi@kirmizicocuklardernegi.org

Sertifikalar özel bez kese ve hediye magnet ile gönderilmektedir.

Not: Sertifikalar bizim tarafımızdan 2 iş günü içerisinde kargo şirketine teslim edilmektedir. Kargonun alıcıya teslimat süresi ise, teslimat adresine göre 2-5 iş günü arasında değişiklik göstermektedir.

Detaylı bilgi için telefonumuz (0212) 512 32 22
E-mail: bilgi@kirmizicocuklardernegi.org

DİJİTAL BASKI

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduğunuzda sertifikanız e-mail yolu ile 2 iş günü içerisinde gönderilecektir.
Bağış tutarı 50 TL’dir.(Belirtilen tutar minimum bağış tutarıdır. İsterseniz minimum tutarın üzerinde de bağış yapabilirsiniz.)

Sertifika gönderilecek kişinin;

Sertifika gönderen kişinin;

ÖZEL GÜNLER

Tüm sertifikalarımız özel bir bez kese içinde ve hediye magnet ile gönderilmektedir.

Evlilik/Nikah bir ailenin kurulmasındaki ilk adımdır. Bu özel adımı atarken sizler de nikah şekeri dağıtmak yerine Kırmızı Çocuklar Derneği’ne bağışta bulunarak tüm misafirlerinize anlamlı bir anı bırakabilirsiniz. Bu sayede devlet koruması altındaki çocuklarımızın eğitim ve sosyal gelişmesini destekleyebilirsiniz.

Ailenizin neşesi olacak çocuklarınız, torunlarınız, kardeşleriniz, yeğenleriniz doğumunu Kırmızı Çocuklar Derneği’ne bağış yaparak daha anlamlı bir hediye haline getirebilirsiniz. Koruyucu ailelik konusundaki farkındalığı artırmak için çıktığımız bu yolda devlet koruması altındaki çocuklarımıza destek olabilirsiniz.

Yeni bir yaş herkes için çok özeldir. Bu özel günü gerek kendi doğum gününüzü gerekse sevdiğiniz bir başka kişinin doğum günü için Kırmızı Çocuklar Derneği’ne bağışta bulunarak daha da anlamlı hale getirebilirsiniz. Bu sayede devlet koruması altındaki çocuklarımızı destekleyebilirsiniz.

Bu özel günlerde anne ve baba sevgisini devlet koruması altındaki çocuklar ile paylaşabilirsiniz. Kırmızı Çocuklar Derneği’ne yaptığınız tüm bağışlar, çocuklarımızın gelişimi için bir projeye dönüştürülüyor.

Her yeni iş yeni bir başlangıçtır. Sevdiklerinizin yeni kariyer yolculuklarında onlar adına Kırmızı Çocuklar Derneği’ne bağış yaparak çıktıkları bu yeni yolu daha anlamlı hale getirebilirsiniz.

14 Şubat’ta sevgilinize onu sevdiğinizi bir kere daha söylemek için özel bir hediye arıyorsanız, gelin bu günü birlikte taçlandıralım. Sevgiliniz adına devlet koruması altındaki çocuklara bağış yaparak onların eğitim ve sosyal gelişmelerine katkı verebilirsiniz.

Sevdiklerinize geçmiş olsun dileklerinizi Kırmızı Çocuklar Derneği’ne bağış yaparak gönderebilirsiniz. Böylece devlet koruması altındaki çocuklarımıza katkı sağlayabilirsiniz.

Baş öğretmenimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi “Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir”. Başımızın tacı öğretmenlerimizin gününü kutlarken, onların adına devlet koruması altındaki onlarca çocuğumuzun eğitimlerine bağışta bulunarak destek verebilirsiniz.

Yeni yıl yeni planlar, yeni umutlar ve yeni başlangıçları da beraberinde getirir. Sizde sevdiklerinize Kırmızı Çocuklar Derneği’ne bağışta bulunarak çok anlamlı bir yeni yıl hediyesi verebilirsiniz. Bağışlarınız sayesinde devlet koruması altındaki çocuklarımız için biz de yeni projelere imza atmaya devam edeceğiz.

Bayramlar her aile ve çocuklar için özel anlardır. Bayramlarınıza daha da anlam katmak için Kırmızı Çocuklar Derneği’ne bağışta bulunarak devlet koruması altındaki çocuklarımıza destek vermemize katkı sağlayabilirsiniz.

Kırmızı Çocuklar Derneği