PROJELERİMİZ

İhtiyaç Destek Projeleri

Derneğimiz Sevgi Evlerine, ailelere, kurumdan çıkmış olan gençlerimizin çeşitli ihtiyaçlarına yanıt verebilmek amacıyla projeler ile fon oluşturmaktadır. Aşağıdaki projelerimize siz de destek olabilirsiniz.


İyilik Destek Paketi
Mart 2020’de Türkiye’yi etkisi altına alan Covid 19 Pandemi sürecinde derneğimize başvuran ihtiyaç sahiplerine 60 adet iyilik destek paketi gönderilmiştir.


Çocuk Yuvalarına Destek
İletişimde olduğumuz Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvaları genel gider, kira, gıda ya da çocuklara kıyafet, kozmetik gibi ihtiyaçları derneğimiz bütçesi dahilinde karşılamaktadır. Sizler de bu desteklerde katkınız olsun istiyorsanız düzenli veya tek seferlik olmak üzere bağış yapabilirsiniz ya da sevdikleri bir yemeği, tatlıyı kuruma yollatıp onların keyifli bir gün geçirmesini sağlayabilirsiniz.
Kurumsal olarak ürün yollamak isterseniz Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvalarına ulaştırılmasını sağlayabiliriz.


Ajanda
Her yıl Kırmızı Çocuklar Derneği olarak deri kaplı XXX sayfa 18x24 cm büyüklüğündeki ajandalarımızı beğeninize sunuyoruz. Bu satışlardan toplanacak bağışlarla Anadolu’daki yuvalarımızdan birine destek veriyoruz. Siz de çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak, için satışa sunulan ajanlarımıza https://perveran.com/product/2021-ajanda/ linkinden ulaşabilirsiniz.


Yeni Yıl Hediyesi
Her yıl tekrar eden projemiz bu yıl da Anadolu’daki 50 çocuğumuza ulaştı. 2021 yılına girerken sizlerin bağışlarıyla aldığımız hediyelerinizi bu kez Elazığ’daki bir yurdumuza gönderdik. Destekçilerimiz Özge Özder ve Sinan Güleryüz çocuklarımız için 30 Aralık günü öğle yemeğinde bir hamburger partisi düzenlediler.


Ramazan Paketi
2020 yılında pandeminin başgöstermesiyle hem İstanbul hem de Anadolu’dan derneğimize başvuran 115 adet ihtiyaç sahibi aileye Ramazan Ayı boyunca 150 TL değerinde “Ramazan Kolisi” hazırlanarak teslim edildi.
2021 yılı Ramazan ayı yardımlarımızı bu kez İskenderun’da bir mahalleye yapılacaktır. Yardım yapmak isteyen destekçilerimiz banka hesabımıza “RAMAZAN KOLİSİ” açıklaması yazarak havale yapabilirler.

İşbirlikçilerimizle Projeler


TALPA


JUMBO


SHOWUP


MEHRY-MU


LAL HAYAL


OGGUSTO


NO-38


ÇİKOLATA


AY YAPIM


DEUX-BEAUTES


MERESLEEP


TAB GIDA


PERA'S


LA LORRAINE TÜRKİYE

Kırmızı Çocuklar Derneği